Koniec kariery amerykańskiej legendy – Doublelift odwiesza myszkę

Wczoraj wieczorem esportowy świat obiegła informacja o zakończeniu kariery przez Yilianga "Doublelift" Penga. O swojej decyzji poinformował na Twitterze.

Wielu było zaskoczonych decyzją Doublelifta. Amerykański strzelec miał w przyszłym sezonie występować w barwach TSM, jednak postawił ultimatum – chce wspierającego ze światowej topki. Decyzja Yilianga może być spowodowana brakiem możliwości gry z najlepszymi w TSM. Swój wpis na Twitterze rozpoczął słowem „przemyślenia”. W dalszej części wpisu wspomina pierwszy wyjazd na mistrzostwa świata w 2011 roku oraz inne sukcesy w jego karierze. Mówi też, że kariera esportowa całkowicie zmieniła jego życie.

W czasie kariery zdobył aż 8 tytułów mistrza Ameryki oraz wielokrotnie grał na mistrzostwach świata. To do niego należy rekord wyjazdów na Worlds. Szacunek legendzie amerykańskiej sceny oddało wielu zawodników i person związanych z League of Legends, między innymi Ocelote, Broxah czy Jack Etienne.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem