Koniec fazy zasadniczej ESL MP. HONORIS na czele, a za nimi Anonymo

Faza zasadnicza ESL Mistrzostw Polski to już historia. We wtorek zostały rozegrane ostatnie spotkania, które wyłoniły najlepszych i najgorszych. Pewne udziału w finałach jest już HONORIS i Anonymo.T

W ten wtorek oczy wszystkich fanów polskiej sceny CS:GO zwrócone były ku ostatniej kolejce spotkań ESL Mistrzostw Polski. Wczoraj rozegrane zostało aż 12 spotkań, które nadał ostateczny kształt ligowej tabeli. Poznaliśmy więc wszystkie zespoły, które zagrają w play-offach, ale również i spadkowiczów.

Zobacz również: Lucas „Bubzkji” Andersen niechciany w Astralis?!

Z krajową czołówką pożegnało się The Lycans oraz Dolej Miodu. Bezpośredni awans do półfinałów uzyskały dwie najlepsze drużyny – obrońców tytułu, HONORIS oraz Anonymo. Od drabinki wygranych zmagania rozpocznie Wisła All in! Games i Ungentium. Szanse na tytuł wciąż mają również zespoły z miejsc 5-8 – kolejno Team ESCA, M1 Eden, MAD DOG’S PACT i TPT.

Teraz czeka nas faza play-off. W niej najlepsze polskie drużyny powalczą o miejsce w play-inach IEM Katowice, nagrody pieniężne oraz ESL Pro League Conference S15. Finały odbędą się w dniach 6-7 listopada.

https://twitter.com/ESLPolska/status/1453106661711761409

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem