Koniec fazy zasadniczej 6. sezonu Ultraligi. Kto zagra w play-offach?

Pierwsza część 6. sezonu Ultraligi zakończona. W środę rozegrane zostały ostatnie spotkania, które wyłoniły wszystkich uczestników fazy play-off, która rozpocznie się niebawem.

W środowy wieczór rozgrywane były mecze w ramach ostatniej kolejki zmagań fazy zasadniczej 6. sezonu naszej rodzimej Ultraligi. Wszystkich uczestników play-offów znaliśmy już przed ostatnią turą spotkań, jednak walka toczyła się o lepsze rozstawienie w fazie pucharowej. Jeszcze przed startem 7. tygodnia AGO Rogue było pewne zajęcia pierwszego miejsca i wyjazdu na EU Masters.

Zobacz również: Fabian „Febiven” Diepstraten przechodzi na emeryturę!

Do play-offów awans uzyskiwało 5 drużyn. Najlepsza ekipa, którą zostało AGO Rogue, była pewna udziału w finale górnej drabinki, a dwie kolejne zagrają w pierwszej rundzie górnej drabinki. Zespoły z miejsc 4-5 powalczą ze sobą w dolnej drabince. Na drugim stopniu podium znalazła się rewelacja sezonu – Team ESCA, a tuż za ich plecami uplasowało się PDW. Ekipa „Czajka” do samego końca nie była pewna uzyskania trzeciej lokaty, jednak na finiszu okazali się być lepsi od K1CK. „Puki Style” i spółka finalnie zajęli 4. miejsce, a stawkę uzupełniło Iluminar Gaming. W barażach o utrzymanie powalczy Komil&Friends, devils.one oraz Gentlemen’s Gaming.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem