Koniec epoki w AGO Esports. minirox opuszcza organizację!

Takiej informacji nie spodziewał się chyba nikt. Dziś AGO Esports poinformowało o rozstaniu ze swoim wieloletnim trenerem - Mikołajem „miniroxem” Michałkowem.

Od samego początku istnienia dywizji Counter Strike’a w AGO Esports funkcję trenera pełnił Mikołaj „minirox” Michałków. 25-latek rozpoczął współpracę z organizacją w 2017 roku i od tego czasu miał okazję współpracować z wieloma topowymi zawodnikami z naszego kraju. Każda przygoda kiedyś się jednak kończy, a ta dobiegła ku końcowi właśnie dziś. Finalnie „minirox” w ekipie „Jastrzębi” przepracował 1953 dni, a największymi osiągnięciami są występy w ESL Pro League, tytuły na krajowym podwórku oraz wicemistrzostwo World Electronic Sports Games 2018.

Zobacz również: Niesamowity NiKo i jego G2 znacznie lepsi od Natus Vincere

AGO Esports poinformowało o zakończeniu współpracy z Mikołajem „miniroxem” Michałkowem po ponad 5 latach pracy.

Po ponad pięciu latach przyszedł czas na coś nowego. Nowe wyzwania – nowe możliwości, nie traktuje tego momentu jak pożegnania, lecz bardziej chwilowego „odpoczynku”, a także możliwości sprawdzenia nowych wyzwań, które czekają zarówno mnie, jak i organizację AGO w 2023 roku! Na ten moment żegnam się z organizacją, której zawsze będę kibicował! Wiedza oraz doświadczenie zdobyte tutaj powodują, że dalej chcę działać w esporcie, w różnych projektach z nim związanych. Chciałbym spróbować swoich sił za granicą, ale w życiu jak mówią „nigdy nie wiadomo na co się trafi” – powiedział szkoleniowiec. 

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem