Konflikt na linii Lazio – Luis Alberto? Zawodnik grozi odejściem z klubu!

Napięcie pomiędzy Luisem Alberto a zarządem Lazio rośnie. Zawodnik chce otrzymać nowy kontrakt, na mocy którego będzie więcej zarabiał. Jeśli klub nie spełni jego oczekiwań, Hiszpan będzie dążył do odejścia z zespołu.

Luis Alberto po transferze z Liverpoolu do Lazio stał się piłkarzem przez „duże p”. Do Rzymu trafił w 2016 roku i w tym czasie wystąpił w 175 spotkaniach. Zanotował w nich 35 bramek oraz 48 asyst. Walnie przyczynił się również do powrotu Lazio do Ligi Mistrzów. Świetne występy zagwarantowały mu status gwiazdy oraz zainteresowanie innych klubów. Z tego powodu Hiszpan zaczął upominać się o podwyżkę.

Zobacz również: Głośna wymiana z udziałem Polaka? Mourinho chce gwiazdę Euro!

Zdaniem 28-latka jego aktualna pensja jest zdecydowanie za niska. Alberto uważa, że powinien zarabiać tyle, co dwie inne gwiazdy zespołu – Sergiej Milinković-Savić oraz Ciro Immobile. Pomocnik podjął już rozmowy z klubem, jednak sprawa jest skomplikowana. Konflikt z zespołem narasta, również ze względu na niesubordynację hiszpańskiego pomocnika, który nie stawił się w klubie przed startem okresu przygotowawczego. Dodatkowo sam piłkarz zastanawia się, czy będzie spełniać się pod wodzą nowego trenera Maurizio Sarriego. Według włoskich gazet Luis Alberto miał postawić włodarzom ultimatum – podwyżka lub transfer. Zainteresowanie usługami zawodnika Lazio wykazuje Atletico Madryt, Juventus oraz oba kluby z Mediolanu. Oferty klubów oscylują w granicach 25 milionów euro, a „Le Aquile” nie przyjmą żadnej propozycji opiewającej na mniej niż 50 milionów euro.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem