Komplet zwycięstw polskich ekip w trzeciej kolejce Snow Sweet Snow 2

Kolejne mecze ostatniego etapu Snow Sweet Snow 2 za nami. W środę komplet zwycięstw uzyskały polskie ekipy - Anonymo oraz x-kom AGO.

Po wczorajszych spotkaniach w Snow Sweet Snow x-kom AGO i Anonymo nie mieli powodów do radości. „Jastrzębie” przegrały spotkanie przeciwko Winstrike (0:2), a Anonymo uległo rosyjskiemu Trident (1:2). Bilans ekipy AGO wynosił 1-1, a drużyny Janusza „snaxa” Pogorzelskiego – 0-2. Ci drudzy byli już więc o krok od zakończenia rozgrywek.

Zobacz też: Illuminar i TPT z awansem do ESL Mistrzostw Polski!

Ich przeciwnikiem w walce o utrzymanie szans na awans do play-off było GODSENT. Mecz był dość wyrównany – na pierwszej mapie górą byli Brazylijczycy, a na drugiej Polacy. Rozstrzygnięcie spotkania nastąpiło na de_mirage, który był bardzo zacięty. Żadna z ekip nie chciała oddać zwycięstwa i szli łeb w łeb. Ostatecznie to Polacy sięgnęli po zwycięstwo wynikiem 16:14.

Całkiem inaczej było w spotkaniu pomiędzy x-kom AGO a Endpoint. Zespół Michała „snatchie” Rudzkiego praktycznie od początku miał spotkanie pod kontrolą, szczególnie po zmianie stron na pierwszej mapie (de_vertigo). „Jastrzębie” dopięły swego na de_mirage (16:8) i to oni zapisują na swoje konto drugie zwycięstwo.

Kolejne spotkania w ramach Snow Sweet Snow 2 rozegrane zostaną w czwartek i piątek. x-kom AGO już w czwartek będzie miało pierwszą szansę na awans, a Anonymo musi walczyć o pozostanie w turnieju.

https://twitter.com/TheEsportsBible/status/1367075534145007617

 

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem