Komplet zwycięstw polskich ekip w 2. dniu play-offów ESEA Premier

Za nami kolejny dzień rozgrywek w ramach play-offów ESEA Premier. Wszystkie polskie drużyny walczące o awans do ESL Pro League wygrały swoje mecze i już dziś rozegrają swoje trzecie spotkania.

W tym tygodniu rozpoczęły się play-offy 38. sezonu ESEA Premier. Stawką turnieju są nie tylko nagrody pieniężne, ale – co ważniejsze – awans do ESL Pro League. O promocję do wyższej klasy rozgrywkowej walczą aż trzy polskie zespoły – Wisła All in! Games Kraków, Anonymo i x-kom AGO. Dwie ostatnie formacje wygrały swoje pierwsze spotkania, a Wiślacy już po pierwszej kolejce musieli walczyć w drabince przegranych.

Zobacz również: Zmiany w Izako Boars. „TOAO” i „Enzo” opuszczają drużynę

W środę wszyscy nasi reprezentanci rozgrywali kolejne mecze. Tym razem udało się jednak zgarnąć komplet zwycięstw – „Anonimowi” pokonali albańskie BLINK, „Jastrzębie” uporali się z francuskim DBL Poney, a „Biała Gwiazda” z Turkami z Sangal. Mimo intensywności nie ma teraz miejsca na odpoczynek. Już dziś Anonymo zagra z AGO w finale górnej drabinki, a zwycięzca będzie pewny gry w wielkim finale całego turnieju. Wisła zaś musi walczyć o życie, a ich kolejnym przeciwnikiem będzie pokonane wczoraj przez ekipę „Furlana” DBL Poney.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem