Kolejny zawodnik zamienia CS:GO na VALORANT! „Ethan” odchodzi z EG

Który to już raz... Kolejny profesjonalny gracz CS:GO zdecydował się na zmianę "dyscypliny". Dziś dowiedzieliśmy się, że Ethan "Ethan" Arnold nie będzie dłużej reprezentować EG, a karierę kontynuować będzie w innej grze.

Niedziela wieczór, większość fanów esportu skierowała swój wzrok na finał IEM Katowice 2021 pomiędzy Gambit a Virtus.pro, a w mediach społecznościowych pojawia się taka informacja – 11. drużynę świata czekają zmiany w składzie. Jeden z ich zawodników – Ethan „Ethan” Arnold – zdecydował, że chciałby zmienić grę.

Zobacz również: Dziesięcioletnia gwiazda Fortnite kończy karierę. Skupi się na innym tytule

Oczywiste jest, że mowa tu o strzelance od Riot Games – VALORANT. Ten kierunek wśród graczy Counter Strike’a jest coraz bardziej popularny, jednak mało który zawodnik ze ścisłej czołówki decyduje się na taki ruch. Odważną decyzję podjął jednak „Ethan”, który zaraz po ogłoszeniu odejścia z EG zakomunikował, że dołącza do dywizji VALORANT 100 Thieves!

Opuszczam CS’a i oficjalnie od dziś jestem zawodnikiem VALORANT. Poznałem w CS’ie wiele osób, które mogę nazywać przyjaciółmi i jestem za to wdzięczny. Mam również wiele niezapomnianych wspomnień, o których inni mogą tylko pomarzyć. Jestem podekscytowany na nowe wyzwania i nie mogę się doczekać, aby dać z siebie wszystko w 100 Thieves – pisze „Ethan” w swoim krótkim oświadczeniu.

Arnold reprezentował barwy EG od września 2019 roku. Z drużyną wygrał między innymi ESL One: New York 2019 oraz StarSeries & i-League CS:GO Season 8. Wcześniej reprezentował barwy RNG oraz CLG.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem