Kolejny zawodnik odchodzi od CS:GO – „vanity” przechodzi na VALORANT

Kolejny amerykański zawodnik żegna się z Counter Strike: Global Offensive. Anthony "vanity" Malaspina ogłosił, że chce spróbować swoich sił w VALORANT.

Z dniem pierwszego stycznia kontrakt Anthony’ego „vanity” Malaspiny z Chaos Esports Club zakończył się. Chaos zrezygnowało z prowadzenia dywizji CS:GO, co ogłosili miesiąc temu. Powodem tej decyzji były straty finansowe, które wyrządził kryzys spowodowany koronawirusem. Z organizacją rozstał się zatem cały skład.

Zobacz również: Entropiq przesuwa cały skład Valorant na ławkę rezerwowych

O ewentualnym przejściu piątki z Chaos na VALORANT mówiło się przy okazji ogłoszenia zakończenia współpracy. Zespół szukał nowego domu w tym samym kształcie, jak widać bezskutecznie. Jeden z członków zespołu – Nathan „leaf” Orf wystąpił nawet w kilku spotkaniach w barwach Cloud9 Blue, oczywiście w dywizji VALORANT. Swoją decyzję o zmianie tytułu ogłosił również „vanity”.

Pewnie nie jest to dla was żadną niespodzianką, ale przechodzę na VALORANT. CS:GO zmieniło moje życie i zawsze będę wdzięczny za to doświadczenie, lecz niestety wszystkie dobre rzeczy kiedyś się kończą. Jestem podekscytowany możliwością sprawdzenia się w nowym środowisku i rozpoczęcia kolejnego rozdziału mojej kariery – pisze Malaspina na swoim profilu na Twitterze.

Nie wiemy jeszcze, czy którakolwiek z organizacji testuje „vanity’ego”. Trzeba jednak przyznać, że nie będzie mógł narzekać na brak zainteresowania.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem