Kolejny Polak we Włoszech – Adrian „Zwyroo” Trojan dołącza do Mkers

W niedzielę dowiedzieliśmy się, że Artur "Zwyroo" Trojan dołączy do jednej z drużyn włoskiej ligi PG Nationals. Mowa o jego byłym zespole - Mkers - do którego dołączy po kilkumiesięcznej przerwie.

Coraz więcej polskich graczy League of Legends wyjeżdża z kraju. Na taki krok zdecydowało się wielu świetnych zawodników, którzy aspirują do gry w LEC. Polacy upodobali sobie trzy kierunki – Hiszpanię, Francję i Włochy. W lidze francuskiej oglądać będziemy mogli Pawła „Woolite” Pruskiego, Roberta „Erdote” Nowaka, Lucjana „Shlatana” Ahmada czy Marcina „iBo” Lebudę. Bardzo liczną reprezentację mamy we włoskiej PG Nationals. Dziś ta lista powiększyła się o kolejne nazwisko.

Zobacz również: Kolejny były zawodnik LEC dołącza do AGO Rogue

Mowa o Arturze „Zwyroo” Trojanie, który dołączył do Mkers. Trojan jest ósmym Polakiem, który będzie występował we Włoszech w 2021 roku. Jego profesjonalna kariera, z pominięciem epizodu w Wiśle Płock Esports, opierała się o zagraniczne drużyny. Polski midlaner grał już w Hiszpanii, Turcji czy właśnie we Włoszech. Reprezentował nawet barwy Mkers od maja do sierpnia zeszłego roku – teraz powrócił po krótkiej przygodzie w Cream Real Betis.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem