Kolejny mistrz PLE znalazł drużynę. „morelz” zagra w TPT

Kolejny z byłych zawodników Illuminar Gaming znalazł nowy zespół. Piotr "morelz" Taterka został dziś zaprezentowany jako gracz Tarczyński Protein Team.

Zwycięstwo byłych już zawodników Illuminar Gaming w Dywizji Mistrzowskiej Polskiej Ligi Esportowej zaowocowało sporym zainteresowaniem innych zespołów. Wczoraj Cowana Gaming zaprezentowała swój nowy nabytek, którym został Dominik „GruBy” Świderski. We wtorek zaś szeregi Tarczyński Protein Team zasilił Piotr „morelz” Taterka.

Bardzo się cieszę, że dołączam do Tarczyński Protein Team. Jest to młody zespół z doświadczonym liderem – Nawrotem, którego już wcześniej znałem. Z chłopakami gram już parę tygodni i mogę śmiało stwierdzić, że jest to naprawdę skillowy zespół. Pozostało nic innego, jak ciężko trenować i zgarnąć jakieś trofea ze sceny – powiedział „morelz”.

Zobacz również: Dominik „GruBy” Świderski zagra w Cowana Gaming

Transfer Taterki do TPT nie może nikogo dziwić. Przez ostatnie trzy tygodnie zespół testował 26-latka, który, jak widać, zdał egzamin. Oficjalny debiut „morelza” w nowych barwach już w środę. Ekipa TPT podejmie wtedy CLEANTmix lub PL123 w ramach play-offów Dywizji Profesjonalnej PLE.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem