Po niełatwym, ale pewnym zwycięstwie z Estonią (3:1) polscy siatkarze w niedzielne popołudnie wykonają kolejny krok w kierunku złota na mistrzostwach Europy. Biało-czerwoni są wielkim faworytem, więc też kursy na wygraną Polaków nie są gigantyczne - dlatego LV BET wychodzi naprzeciw i z okazji siatkarskiego Euro przygotował specjalną promocję!

Zanim w poniedziałek zagramy z Czechami, we wtorek z Czarnogórą i czwartek z Ukrainą, Polaków czeka drugie starcie na turnieju o czempionat na Starym Kontynencie. Przeciwnikami biało-czerwonych będzie Holandia, która wysoko pokonała Czarnogórców na inaugurację mistrzostw 3:0 (do 13, 17 i 15). W drugim swoim spotkaniu natomiast spore przeszkody napotkała ze strony Ukrainy, ale ostatecznie też zwyciężyła do zera. Nie było łatwo. W pierwszych dwóch setach nasi południowo-zachodni sąsiedzi doprowadzili do emocjonującej końcówki, rozstrzygniętej dwupunktową przewagą (28:26, 29:27).

Polacy będą jednak faworytem nie tylko zdaniem bukmacherów. Choć jeśli z Estonią nie było najłatwiej na świecie, to i dziś „bułki z masłem” nie można przyjąć jako pewny podwieczorek.

Dlaczego? Mecz meczowi nierówny, ale jeśli Holandia miażdży Czarnogórę, Czarnogóra gładko wygrywa z Estonią, a ta ostatnia urywa nam seta. Wniosek jest taki, że o spacerku raczej nie będzie mowy. Polacy są oczywiście mistrzami świata, więc i na Starym Kontynencie muszą być uważani za czołową drużynę, której celem jest zwycięstwo. Zwłaszcza, że ostatni medal z siatkarskiego Euro przywieźliśmy aż osiem lat temu, w 2011 roku. Wtedy to prowadzona przez Daniela Castellaniego drużyną zdobyła w Turcji mistrzostwo Europy.

Teraz biało-czerwonych na pewno stać na złoto. Mówi się, że niezależnie w jakim ustawieniu wystąpią – będą faworytem spotkania. Nazywani są dream-teamem. Już pokazali w tym roku, że potrafią: najpierw w mocno rezerwowym i młodym składzie ograli z Lidze Narodów Brazylię (dwukrotnie!) i sięgnęli po brąz, a później wywalczyli awans na igrzyska (pewne zwycięstwo z Francją w kluczowym meczu).

Dlatego są faworytem, dlatego kursy na Polaków nie będą gigantyczne. I dlatego z pomocą przychodzi LV BET, który na mecze Polaków dorzuca +14% do wygranych w aplikacji!

Jak działa promocja? Wystarczy postawić zakład na mecz Polaków za pomocą aplikacji mobilnej LV BET. Odpowiednie parametry zakładu sprawią, że typowy wskaźnik 0,88 ulegnie podwyższeniu do 1,0. Przykładowo, stawiając zakład za 100 PLN, stawka zakładu po przemnożeniu przez ten promocyjny wskaźnik wynosić będzie 100 PLN.

Jeżeli zatem gracz postawi zakład za 100 PLN po kursie 2.00, to jego wygrana wyniesie 200 PLN. Dzięki zmianie wskaźnika wygrana będzie wyższa o 13,63%. Zakłady za środki bonusowe oraz te postawione poza aplikacją LV BET nie kwalifikują się do promocji.

Aplikacja mobilna:
📲 Android TUTAJ
📲 iOS TUTAJ

Wspieraj ekipę Vitala Heynena, włącz aplikację LV BET i stawiaj na naszych!

Płacisz tylko 1/2 podatku
Polski Bukmacher Sp. z o. o. posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez MF. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem.