Kolejny były zawodnik LEC dołącza do AGO Rogue

AGO Rogue zbroi się przed rozpoczęciem kolejnego sezonu Ultraligi. Kolejnym elementem układanki zespołu akademii "Łotrzyków" jest Chres "Chres" Laursen, który wcześniej występował pod pseudonimem "Sencux".

Chres „Chres” Laursen jest kolejnym nowym nabytkiem akademii Rogue. Na początku tygodnia jako trener formacji został zaprezentowany Johan „Klaj” Olsson, a na Summoners Rift w barwach AGO Rogue występować będzie Łukasz „Pyrka” Grześkowiak oraz Lukas „Lurox” Thoma. W weekend organizacja zaprezentowała swojego nowego midlanera.

Zobacz również: Łukasz „Pyrka” Grześkowiak kolejnym elementem układanki AGO Rogue

Laursena fani europejskiej sceny League of Legends mogą kojarzyć z gry w LEC pod nickiem „Sencux”. W rozgrywkach EU LCS występował już w 2015 roku w barwach Splyce, z którym wywalczył drugie miejsce w letnim splicie LCS i awansował na mistrzostwa świata. W swojej karierze miał również epizod z Rogue, w którym występował w 2019 roku. Tej przygody nie będzie wspominać dobrze, gdyż drużyna zakończyła split na ostatnim miejscu, a on sam spotkał się z falą krytyki. Tym razem nie wróci do głównego składu, a do akademii. 22-latek będzie próbował wrócić do optymalnej formy. Chyba wszyscy zdają sobie sprawę, że jest w stanie powrócić do najwyższej klasy rozgrywkowej w Europie.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem