Kolejni zawodnicy opuszczają dywizję CS:GO MAD Lions!

To koniec pewnego epizodu w obozie MAD Lions. W poniedziałek organizacja poinformowała o zakończeniu współpracy z kolejnymi zawodnikami. Na pokładzie pozostał już tylko jeden aktywny gracz.

Ostatnimi czasy sporo mówiło się o rezygnacji MAD Lions z duńskiego kierunku dywizji CS:GO. Drużynę przez ostatni rok reprezentował skład złożony z Duńczyków, jednak w ostatnich dniach zespół zaczął się sypać. Pod koniec zeszłego tygodnia z organizacją pożegnało się dwóch zawodników – Rasmus „sjuush” Beck oraz Ismail „refrezh” Ali (obaj dołączyli do Heroic). Dziś MAD Lions zakomunikowało, że ich szeregi opuści dwóch kolejnych graczy.

Zobacz również: Miikka „suNny” Kemppi tymczasowym zawodnikiem FunPlus Phoenix!

Fredrik „roeJ” Jørgensen oraz Rasmusa „HooXi” Nielsen zostali przesunięci na ławkę rezerwowych. To często spotykany ruch w przypadku, gdy zawodnik nadal jest związany z organizacją kontraktem. Jego odejście do innego zespołu będzie musiało się wiązać z przedterminowym rozwiązaniem umowy lub wpłatą wykupnego przez potencjalnych chętnych do pozyskania. W tym przypadku bardzo prawdopodobne, że zawodnicy rozwiążą swoje kontrakty.

Taki bieg wydarzeń najprawdopodobniej oznacza, że MAD Lions będzie chciało stworzyć międzynarodowy skład. Na pokładzie pozostał już tylko jeden gracz – Thomas „TMB” Bundsbaek. Według plotek będą chcieli pozyskać zawodników, którzy będą dostępni od ręki i nie mają umów wiążących z innymi organizacjami. Na liście życzeń włodarzy „Lwów” ma znajdować się Michał „MICHU” Muller.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem