Kolejne zmiany w x-kom AGO – dwóch zawodników opuszcza drużynę

Ostatnio dużo mówi się o nowym składzie "Jastrzębi". Dziś organizacja podjęła kolejny krok do zmiany drużyny - z AGO pożegnało się dwóch kolejnych zawodników.

Kilka dni temu organizacja poinformowała, że po prawie trzech latach drużynę opuszcza Dominik „GruBy” Świderski, a dziś dowiedzieliśmy się o kolejnych zmianach. Z zespołem pożegnało się dwóch kolejnych zawodników – Patryk „Sidney” Korab oraz Brajan „DGL” Lemecha.

Zobacz również: Oficjalnie: Dominik „GruBy” Świderski opuszcza x-kom AGO!

Ten ruch oznacza, że jesteśmy świadkami gruntownej przebudowy głównego składu x-kom AGO. W szeregach organizacji pozostał Damian „Furlan” Kisłowski, Maciej „F1KU” Miklas oraz Eryk „leman” Kocęba. Zmiany w zespole były nieuniknone – od dłuższego czasu wyniki nie były satysfakcjonujące, a odległe piąte miejsce w ESL Mistrzostwach Polski najprawdopodobniej przelało czarę goryczy. Według doniesień z drużyną pożegnać może się jeszcze „leman”. Do drużyny dołączyć ma trzech nowych zawodników. Najgłośniej mówi się o Michale „Snatchie” Rudzkim, Karolu „Rallenie” Rodowiczu i Pawle „reatzie” Jańczaku. Przyszłość „DGL’a” oraz „Sidneya” nie jest jeszcze znana.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem