Kolejne zmiany w Turowie Zgorzelec. „suonko” poza zespołem CS:GO

Przebudowa w składzie dywizji CS:GO PGE Turowa Zgorzelec trwa. Z zespołem pożegnało się kolejny, trzeci już zawodnik - Kamil „suonko” Węgrzynkiewicz.

W ostatnich tygodniach ekipa PGE Turowa Zgorzelec przeprowadza prawdziwą kadrową rewolucję. „Wielka szufla” dotyka również ekipę z Dolnego Śląska, wszak w perspektywie ostatnich kilkunastu dni zespół opuścił Mikołaj „Miki” Szemraj oraz Piotr „Frontsiderr” Moś. W ten weekend doszło jednak do kolejnego rozstania w ekipie „Turów”.

Zobacz również: Sprout zaprezentowało nowe nabytki dywizji CS:GO

Z drużyną rozstał się bowiem Kamil „suonko” Węgrzynkiewicz. Kontrakt zawodnika z organizacją wygasł co prawda kilka dni temu, jednak dopiero teraz ogłoszono zakończenie współpracy.

Wraz z końcem roku skończył się mój kontrakt w PGE Turowie Zgorzelec i postanowiliśmy nie kontynuować dalszej współpracy. Wielkie dzięki dla chłopaków, z którymi przez ten okres grałem. Przez ten czas na pewno zrobiłem mega progres oraz zdobyłem kolejne doświadczenie i być może za jakiś czas znowu zobaczymy się na serwerze – ogłosił zawodnik na swoich mediach społecznościowych.

Aktualnie w zespole PGE Turowa Zgorzelec znajduje się dwóch aktywnych zawodników, a mowa o Karolu „repo” Cybulskim i Adrianie „SAYNie” Łączyńskim. Nie wiadomo, czy duet jest w planach organizacji, jednak wydaje się, że to wokół nich może być budowany nowy skład ekipy ze Zgorzelca.

https://twitter.com/PGETurowEsport/status/1479826550535172100

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem