Kolejne zmiany w Astralis? Ekipa z Danii poszukuje nowego snajpera

Astralis ponownie może przejść przez zmiany kadrowe. Według mediowych doniesień jedna z najlepszych formacji CS:GO na świecie rozpoczęła poszukiwania nowego snajpera.

Transfer Nicolaia „dev1ce’a” Reedtza był jednym z najwięszych w historii Counter Strike’a. Duńczyk w kwietniu zamienił Astralis na Ninjas in Pyjamas, a w kuluarach mówi się o opłacie transferowej wynoszącej ponad milion dolarów. „dev1ce” w nowej drużynie radzi sobie całkiem nieźle, jednak Astralis nie może pozbierać się po stracie swojego snajpera.

Zobacz również: x-kom AGO blisko powrotu do TOP 30 rankingu HLTV

Ekipa z Danii w ostatnim czasie przegrywała z takimi zespołami jak FunPlus Phoenix, BIG czy mousesports. Słabe wyniki zmusiły drużynę do zmian. Media branżowe są zgodne i mówią, że Astralis rozpoczęło poszukiwania nowego snajpera. Na celowniku organizacji znalazł się Philip „Lucky” Ewald oraz Daniel „mertz” Mertz. Transfer „mertza” jest o wiele bardziej prawdopodobny – jest on bardziej doświadczonym zawodnikiem od „Luckyego”, który ma zaledwie 18 lat. Zespół potrzebowałby kogoś „na już”, a ewentualny transfer Ewalda może się odpłacić dopiero za jakiś czas.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem