Kolejne rozgrywki dostępne w LV TYPER, w tym 1. Liga polska!

01.04.2021
LV TYPER został wzbogacony o kolejne rozgrywki - w konkursie przygotowanym przez Łączy Nas Pasja do spółki z LV BET, w którym do wygrania jest łącznie ponad ćwierć miliona złotych, można typować również zmagania na zapleczu Ekstraklasy!

Piąta edycja popularnej rywalizacji wystartowała 4. marca i będzie trwać do 3. maja 2021 roku. W zabawie LV TYPER można połączyć przyjemne z pożytecznym: rozrywka, jaką gwarantuje typowanie 10 zakładów na jedno spotkanie i zbieranie punktów rankingowych wiąże się bowiem z realnymi, pieniężnymi nagrodami. Każdego dnia można wygrać do 10 tysięcy złotych, a także poprawiać swoją pozycję w rankingu, dzięki czemu możliwe jest zgarnięcie dodatkowych dziesięciu tysięcy złotych. Jak to zrobić?

Przede wszystkim, należy zarejestrować się na stronie lvtyper.pl (kliknij: TUTAJ).

Co dalej? Należy wybrać mecz, który chcemy szczegółowo wytypować. Dziesięć typów na jedno spotkanie (obstawiać można maksymalnie dwa typy jednego dnia) jest odpowiednio punktowane. Jeśli nie chcemy ograniczać się do jednego meczu, możemy skorzystać z opcji Mix Meczów i łączyć kilka różnych spotkań, ale nadal maksymalna ilość selekcji to 10. Im zdarzenie jest mniej prawdopodobne, tym większą ma przydzieloną liczbę punktów. Po wyselekcjonowaniu typów wystarczy kliknąć „Dołącz do gry”.

Po wszystkim oczywiście można sprawdzać historię własnych typów oraz ranking. Każdego dnia można otrzymać nagrody za typ. Jeśli w sumie zdobędziecie ponad 600 punktów w jednym typie, otrzymacie nagrodę w wysokości 10 tysięcy złotych. Bonus, w zależności od sumy zdobytych punktów, wynosić będzie 1000 PLN, 100 PLN, 50 PLN, 25 PLN oraz 10 PLN. Wygrywa każdy typ, który wszedł na ponad 400 punktów!

W „Nagrodzie za każdy typ” nagrody będą wysyłane automatycznie w formie kodu przesłanego na maila podanego przy rejestracji. Po aktywacji bonus będzie aktywny przez 30 dni. Szczegóły i regulamin konkursu: TUTAJ. Nagrody mają postać bonusu z mnożnikiem x10, dodawanego na lvbet.pl. Oprócz nagród każdego dnia, uruchamiana jest ponadto swego rodzaju liga typerów, w której nagrody zgarnie dodatkowo 10 najlepszych graczy. Dziennie można typować dwa spotkania.

Do klasyfikacji generalnej liczą się nie skumulowane punkty ze wszystkich meczów od początku trwania edycji, a te zdobyte w 10 najwyżej punktowanych meczach.

Dzięki temu możliwe jest dołączenie do zabawy nawet w jej trakcie i realne szanse na wielkie wygrane! Za pierwsze miejsce przewidziana jest gratyfikacja w wysokości 15 tysięcy złotych. Jest więc o co walczyć – w puli nagród znalazło się łącznie ponad 250 tysięcy złotych!

Zarejestruj się już dziś na lvtyper.pl!

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem