Kolejne mecze w NBA. Można wygrać z LV BET

Pierwsze kilka dni po All-Star Weekendzie zdecydowanie nie zawiodło oczekiwań kibiców.

Dziś przed nami 10 spotkań, w tym mecze drużyn walczących o playoffy i jak najwyższe w nich rozstawienie. Najciekawiej zapowiada się mecz Houston z Utah, w którym gospodarze powalczą o 13. wygraną z rzędu.

Los Angeles Lakers (25-34) – Atlanta Hawks (18-42), 1:30

|LV BET: Wygrana Lakers 1.78 Wygrana Hawks 2.08|

Jastrzębie przypomniały sobie ostatnio, że tak naprawdę nie zależy im na zwycięstwach i przegrali 5 z ostatnich 6 spotkań. Jeziorowcy skorzystali z powracających po kontuzjach graczy i wygrali oba spotkania po All-Star Game – z Dallas i z Sacramento. Dziś spotykają się po raz trzeci z rzędu z jedną z najgorszych drużyn w lidze i być może ponownie powalczą o wygraną.

Memphis Grizzlies (18-40) – Boston Celtics (42-19), 1:30

|LV BET: Wygrana Grizzlies 6.3 Wygrana Celtics 1.13|

Mecz, w którym faworyt może być tylko jeden. Celtics po All-Star Weekendzie wrócili w niezłej formie i pewnie wygrali dwa ostatnie mecze. Chcą utrzymać jak najdłużej solidną formę, by dogonić liderujących na Wschodzie Toronto Raptors. Grizzlies nie dość, że przegrali dziewięć ostatnich meczów, to w dodatku mogą być pozbawieni kontuzjowanego Tyreke’a Evansa, który uratował im już w tym sezonie kilka spotkań.

Chicago Bulls (20-39) – Brooklyn Nets (19-41), 1:30 

|LV BET: Wygrana Bulls 2.4 Wygrana Nets 1.6|

Bulls przegrali 3 ostatnie spotkania, ale trudno ich o to winić, bowiem rywali mieli z najwyższej półki – Minnesota, Toronto oraz rozpędzona Filadelfia. To właśnie oni mogą być upatrywani jako nieznaczni faworyci tego spotkania, bowiem Nets przegrywają od jakiegoś czasu wszystko, jak leci. To już 9 kolejnych porażek zespołu z Nowego Jorku i 7 z nich odnieśli na własnym parkiecie.

Golden State Warriors (46-14) – New York Knicks (24-37), 1:30 

|LV BET: Wygrana Warriors 1.12 Wygrana Knicks 6.6|

Wypoczęci po All-Star Weekendzie mistrzowie NBA odnieśli ostatnio bardzo przekonywującą i prestiżową wygraną przeciwko Thunder i kontynuują swój marsz po odzyskanie pozycji lidera na Zachodzie. Stephen Curry już kilka razy w swojej karierze miał bardzo udane mecze w Madison Square Garden i niewykluczone, że i dziś będzie miał na to okazję. Knicks przerwali ostatnio 8-meczową serię porażek, ale ich wygrana w starciu z Wojownikami byłaby po prostu sensacją.

Detroit Pistons (28-31) – Toronto Raptors (41-17), 1:30 

|LV BET: Wygrana Pistons 5.7 Wygrana Raptors 1.15|

Raptors nie rozpoczęli ostatniej części sezonu tak, jak chcieli, bowiem przegrali po dogrywce z Milwaukee Bucks. Była to ich dopiero czwarta porażka na własnym parkiecie w 29 meczach. Jeśli chcą utrzymać się na pierwszym miejscu w tabeli Konferencji Wschodniej, nie mogą sobie więcej pozwolić na takie przegrane. Dziś spotkają się dodatkowo z zespołem, który zdecydowanie przegrał 2 ostatnie mecze, a w dodatku gra dzień po dniu i po raz 3 w ciągu 4 dni.

Phoenix Suns (18-43) – New Orleans Pelicans (33-26), 2:00 

|LV BET: Wygrana Suns 3.4 Wygrana Pelicans 1.33|

W Arizonie tankowanie na całego – Suns przegrali 9 spotkań z rzędu, a w końcówce ostatniego meczu przeciwko Portland prowadzili jeszcze przecież 15 punktami na 12 minut przed końcem. Pelicans odrobili za to wczoraj stratę z pierwszej połowy i po raz kolejny wygrali swój mecz po dogrywce. Podopieczni Alvina Gentry’ego zwyciężyli w 5 ostatnich meczach i w 3 z nich musieli grać dogrywkę.

Orlando Magic (18-41) – Oklahoma City Thunder (34-27), 2:00

|LV BET: Wygrana Magic 4.9 Wygrana Thunder 1.19|

W sobotę Thunder odnieśli ciężką porażkę w Oakland i po All-Star Game kontynuują swoje nierówne występy po kontuzji Andre Robersona. Spotkanie z Orlando jest meczem-pułapką, ale takie pojedynki powinni wygrywać. Magic mają bowiem już z powrotem Nikolę Vucevicia oraz Aarona Gordona, ale przegrali 5 ostatnich spotkań i nie walczą w tym sezonie już o nic więcej, niż o jak najwyższy wybór w przyszłorocznym drafcie.

Indiana Pacers (34-25) – Dallas Mavericks (18-42), 2:30 

|LV BET: Wyrana Pacers 1.63 Wygrana Mavs 2.3|

Pacers kontynuują swoją serię spotkań z rywalami z niższej półki i mają bardzo dużą szansę na przedłużenie swojej 4-meczowej serii wygranych. W poprzednich 3 meczach poradzili sobie z Knicks, Nets oraz Hawks, a dziś spotkają się z mającymi problemy z wykańczaniem spotkań Mavericks. W ostatnim meczu z Jazz podopieczni Ricka Carlisle’a byli w grze do połowy czwartej kwarty, a potem… po prostu przestali grać. To już 4 kolejne porażki, a mieli za rywali m.in. Sacramento (u siebie) oraz LA Lakers (na wyjeździe).

Houston Rockets (46-13) – Utah Jazz (31-29), 3:00 

|LV BET: Wygrana Rockets 1.78 Wygrana Jazz 2.08|

Patrząc na ostatnią formę obu drużyn, jest to zdecydowany hit dnia. Dopiero po All-Star Game Jazz zakończyli swoją 11-meczową serię wygranych i łącznie zwyciężyli w 12 z ostatnich 13 meczów. Rockets wczoraj przedłużyli swoją serię wygranych do 12 z rzędu, choć do końca nie byli pewni wygranej z Nuggets. Obie drużyny walczą o coś zupełnie innego. Kolejnymi wygranymi, Rockets umacniają się na pozycji lidera na Zachodzie, a Jazz tylko zbliżają się jak na razie do playoffowej ósemki.

Minnesota Timberwolves (27-26) – Sacramento Kings (18-41), 4:00 

|LV BET Wygrana Timberwolves 1.45 Wygrana Kings 2.8|

Można powiedzieć, że Wolves mają szczęście w nieszczęściu. Stracili Jimmy’ego Butlera, ale tylko na 4-6 tygodni, a nie na kilka miesięcy, przez co mogą wciąż myśleć o zamieszaniu w playoffach. Na razie jednak muszą postarać się o utrzymanie w pierwszej czwórce Zachodu i by to zrobić, muszą wygrywać mecze z outsiderami – takimi jak Sacramento. Trzy ostatnie mecze Kings to trzy porażki, choć byli ostatnio bliscy wygranej z drużyną Thunder, co byłoby sporą niespodzianką.

Przygotował portal NBA Labs

Pełna oferta Zakładów Bukmacherskich LV BET na mecze NBA po kliknięciu w banner

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem