Kolejna strata świata CS:GO. „Kjaerbye” ogłosił zakończenie kariery!

Counter Strike traci kolejnego świetnego zawodnika. Najmłodszy zwycięzca Majora, Markus „Kjaerbye” Kjærbye ogłosił zakończenie przygody z tytułem od Valve.

Ten tydzień dla fanów światowej sceny CS:GO jest bardzo bolesny. Jak grom z jasnego nieba spadła na nas informacja, o zakończeniu kariery w strzelance od Valve przez Nathana „NBK” Schmitta, który zdecydował się na przebranżowienie i rozpoczęcie zmagań w VALORANT. Nie była to jednak jedyne pożegnanie świata CS:GO w ostatnim tygodniu czerwca. Markus „Kjaerbye” Kjærbye podjął bowiem szokującą decyzję o odwieszeniu myszki na kołek.

Przyszedł czas na pożegnanie z rolą profesjonalnego gracza CS:GO. Piszę to z ciężkim sercem, jednak nie mam już głodu gry i determinacji, która jest potrzebna do rywalizowania na najwyższym poziomie. Ta gra była ogromną częścią mojego życia przez ostatnie 10 lat i czuję, że to czas na poszukiwanie nowych wyzwań. Moja przyszłość może być związana z grą, chociaż nie jest to przesądzone. Zobaczymy, co powie czas – pisze „Kjaerbye” w swoim oświadczeniu.

Zobacz również: Nathan „NBK” Schmitt zaczyna przygodę z VALORANT!

23-latek mimo młodego wieku zdążył już reprezentować barwy takich organizacji jak Astralis, FaZe Clan, North oraz Dignitas. Z tą pierwszą wygrał nawet Majora w 2017 roku, a w finale turnieju otrzymał statuetkę MVP. Do teraz jest on najmłodszym zawodnikiem, który tego dokonał.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem