Kluczowy mecz Widzewa. LV BET sponsorem, stawką – awans

Już w środę Widzew zagra ostatnie u siebie, kluczowe w kontekście walki o awans do I ligi spotkanie. Rywalem łodzian będzie Olimpia Grudziądz. Sponsorem tego meczu została firma LV BET, która chce jeszcze bardziej wesprzeć Widzew w tym ważnym dniu.

Z tej okazji sponsor ważnego spotkania przygotował wiele atrakcji dla kibiców zgromadzonych na trybunach – m.in. konkurs, który zostanie przeprowadzony w przerwie meczu na murawie. Atrakcyjne nagrody ufundował oczywiście LV BET – marka doskonale znana na rynku bukmacherskim. Jej filozofa działania opiera się na dynamicznym rozwoju, świeżych pomysłach, a przede wszystkim – jasnych zasadach.

LV BET już od dawna wspiera Widzew w procesie odbudowy, a w środę dodatkowo będzie sponsorem meczu z Olimpią Grudziądz!

Widzewiacy w ostatnich dwóch spotkaniach muszą zdobyć cztery punkty – to zagwarantuje im awans do 1. ligi i grę na zapleczu Ekstraklasy, do której czerwono-biało-czerwoni będą chcieli wedrzeć się w przyszłych rozgrywkach. Frekwencja dopisuje, brakuje tylko postawienia kolejnej kropki nad „i”, która oznacza promocję do wyższej klasy rozgrywkowej.

Aby to zrobić, łodzianie muszą pokonać Olimpię Grudziądz. Remis też nie wykluczałby szans piłkarzy Jacka Paszulewicza, ale to słowo na „r” wszystkim przy Piłsudskiego zbrzydło i raczej nikt nie chce ani ponownie o tym słyszeć, ani oglądać kolejnego podziału punktów.

Liczy się tylko zwycięstwo – a warto odnotować po raz kolejny pewną prawidłowość: jeśli już Widzew wygrywa – w ponad 90% przypadków robi to obejmując prowadzenie już w pierwszej części gry. Łodzianie zwyciężyli w tym sezonie 13 razy, z czego 12-krotnie schodzili do szatni z korzystnym wynikiem. Z Ruchem ten scenariusz znów się powtórzył. Teraz będzie podobnie?

Widzew wygra pierwszą połowę i cały mecz – kurs LV BET: 2.20

Zdaniem LV BET faworytem będą gospodarze i trudno się temu dziwić. RTS przełamał feralną serię, jest wiceliderem tabeli i faworytem do awansu do pierwszej ligi. Można też zgodnie z prawdą, a kibice Widzewa wreszcie też z uśmiechem, powiedzieć o czerwono-biało-czerwonych per „niepokonani”. Czy znów zwycięscy?

Wygra Widzew: 1.64
Remis: 3.90
Wygra Olimpia: 4.70