Kłopoty z prawem flushy. Padł wyrok!

Reprezentant szwedzkiego Fnatic został skazany za przestępstwa podatkowe. Mowa o dochodzie w wysokości ponad miliona koron szwedzkich!

Jak podaje serwis fragbite.se Robin „flusha” Ronnquist ukrył swój dochód z 2015 roku. W rozliczeniu podatkowym Szwed pominął wpływy na jego konto o wartości ponad miliona koron szwedzkich, co w przeliczeniu daje około 450 tysięcy złotych. Niezgłoszenie tej kwoty skutkowało oczywiście brakiem opodatkowania. Szwedzki fiskus upomniał się jednak o swoje i rozpoczął się proces.

Flusha przyznał się do winy, jednak nie zmieniło to wyroku. Kara jaka dotknęła reprezentanta Fnatic to 4 miesiące więzienia z warunkowym zawieszeniem. Dodatkowo musi on odpracować 120 godzin prac społecznych oraz zapłacić 40% należności, której wcześniej nie opłacił. Sam Szwed wstrzymał się od jakichkolwiek komentarzy w sprawie.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem