Kłopoty Karima Benzemy – gwiazda Realu może trafić do więzienia!

Hiszpańskie media w czwartek poinformowały, że Karim Benzema będzie sądzony za szantaż innego francuskiego piłkarza - Mathieu Valbueny. To właśnie przez tą aferę napastnik został wykluczony z powołań do reprezentacji Francji.

W czwartek wersalska prokuratura ogłosiła, że Benzema zostanie osądzony w sprawie współudziału w szantażu piłkarza Olympiakosu – Mathieu Valbueny. Głos w sprawie zabrał prawnik gwiazdy Realu Madryt.

Decyzja o postawieniu go przed sądem to pokaz absurdu i niesprawiedliwości. Benzema nie ma sobie nic do zarzucenia w tej sprawie – mówi Sylvain Cormier cytowany przez hiszpański dziennik „Marca”

Sprawa, o którą się rozchodzi to szantaż z 2015 roku. Według francuskich mediów Karim Benzema wraz ze swoim przyjacielem, Karimem Zenati, miał szantażować Valbuenę sekstaśmą. Za zachowanie milczenia domniemani winni chcieli otrzymać 150 tysięcy euro. Napastnikowi Realu Madryt grozi nawet do 5 lat pozbawienia wolności. Przypomnijmy, że przez całą aferę 33-latek nie znajduje się wśród nazwisk powołanych do kadry Francji.

Zobacz również: Rekordowe statystyki Wojciecha Szczęsnego w meczu z Milanem!

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem