Kłopoty Complexity – Kristian „k0nfig” Wienecke nie zagra w EPL

Kłopoty kadrowe w Complexity. "The Juggernaut" w 14. sezonie ESL Pro League będzie musiał radzić sobie bez Kristiana „k0nfiga” Wienecke, który doznał poważnej kontuzji i będzie musiał pauzować przez kilka tygodni.

ESL Pro League wystartowało w ten poniedziałek, a swoje spotkania jako pierwsza rozgrywa grupa A. Już niebawem do gry przystąpi grupa B, w której skład wchodzi między innymi Complexity. Podczas tych rozgrywek ekipa prowadzona przez „peacemakera” będzie jednak musiał radzić sobie bez jednego z kluczowych zawodników.

Zobacz również: Wisła All in! lepsza od Illuminar w polskich derbach podczas Malta Vibes

Kristian „k0nfig” Wienecke doznał poważnej kontuzji złamania nadgarstka i przez najbliższe tygodnie nie pomoże drużynie. Sam zawodnik zdradził, że przeszedł już operację i do gry będzie mógł wrócić za około 4-6 tygodni. Jego występ w ESL Pro League jest więc wykluczony. Bardzo prawdopodobne jest również to, że Duńczyk nie zagra w zbliżającym się BLAST Premier. Wiemy już, że „k0nfiga” zastąpi jego rodak – Niels Christian „⁠NaToSaphiX⁠” Sillassen. Pierwszy mecz w EPL Complexity rozegra już za trzy dni. Przypomnijmy, że w składzie COL zadebiutuje również Patrick „es3tag” Hansen.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem