Klasyk PKO Ekstraklasy na wirtualnym boisku! Wisła zagra z Legią w esportowym hicie

To miał być hit nadchodzącej kolejki PKO Ekstraklasy. W niedzielę Wisła Kraków miała podjąć na swoim stadionie Legię Warszawa. Ligowy klasyk nie odbędzie się jednak z powodu pandemii koronawirusa. Choć zmagania na najwyższym szczeblu rozgrywkowym w Polsce zostały zawieszone, to mecz Białej Gwiazdy z Wojskowymi odbędzie się na zielonej murawie, ale nie prawdziwej, a tej wirutalnej!

Niemal wszystkie rozgrywki zostały zawieszone z powodu pandemii koronawirusa. Przez chińską zarazę cierpią piłkarze z wielu lig w Europie – tym także La Liga z Hiszpanii! Tylko w Espanyolu Barcelona zarażonych jest kilka osób związanych z klubem. Tamtejsza ekstraklasa zdecydowała się na przeniesienie zmagań na wirutalne boiska i organizację turnieju Esport La Liga Santander Experience.

Kibice nie zobaczą polskich piłkarzy przez co najmniej najbliższy miesiąc. PZPN i Ekstraklasa S.A. zdecydowały się na odwołanie najbliższych meczów do 26 kwetnia 2020 roku. Zaplanowany na najbliższą kolejkę mecz Wisły Kraków z Legią Warszawa jednak się odbędzie! Biała Gwiazda podejmie Wojskowych w ramach spotkania w… FIFIE 2020! Miłosz „milosz93” Bogdanowski reprezentujący wicemistrza Polski zagra z Jakubem „cyanidem” Mikołajewskim.

– Jako, że sytuacja na świecie zmusiła Ekstraklasę do zawieszenia rozgrywek, przenosimy emocje na murawę wirtualną! Już jutro o godzinie 17 odbędzie się showatch, w którym zmierzę się z Miłosz ‚milosz93’ Bogdanowski, reprezentującym Legię Warszawa! – napisał na swoim profilu na Facebooku reprezentant Wisła All in! Games Kraków „cyanide”.

Przed zawodnikiem Białej Gwiazdy trudne wyzwanie. „cyanide” i „milosz93” znają się doskonale – wszak obaj zostali zaproszeni przez prezydenta Andrzeja Dudę do tworzenia reprezentacji Polski, która ma wprowadzić nasz kraj na nadchodzącą edycję FIFA eNations Cup. Faworytem do zwycięstwa jest zawodnik Wojskowych, ale wirtualne zmagania, tak jak te prawdziwe, często przynoszą niespodzianki!

Historia spotkań między Wisłą Kraków a Legią Warszawa opiewa na 154 batalie na prawdziwych boiskach! 58-krotnie triumfowała Biała Gwiazda, cztery razy mniej ekipa dowodzona obecnie przez Aleksandara Vukovicia. Ostatnie lata także były niezwykle wyrównane – z ostatnich dziesięciu meczów stołeczna drużyna wygrywała cztery mecze, Wisła dwa, a pozostałe spotkania kończyły się remisami. Za każdym razem było gorąco!

Początek showmatchu między „cyanidem” a „miloszem93” zaplanowano na godzinę 17:00! Transmisja pojawi się za pośrednictwem Facebooka na profilach Legii i Wisły!

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem