Klasa Messiego i Aguero! Nie pozwolili kolegom obrażać Brazylijczyków

Reprezentacja Argentyny, prowadzona przez lidera i kapitana Leo Messiego, sięgnęła w miniony weekend po Copa America. Tytuł wyczekiwany, upragniony i smakujący wyjątkowo, bo zdobyty na Maracanie po starcie z Brazylią. Mimo tego, w czasie świętowania Albicelestes zachowali klasę.

Boje Argentyny z Brazylią to odwieczna rywalizacja na amerykańskim kontynencie. Pośród piłkarzy panuje jednak duży szacunek. Wielu z nich łączą przyjaźnie. Nie mają powodu, by wulgarnie obrażać rywali. Jak powiedział publicznie Neymar: pierwsze co zrobił po przegranym finale, to poszedł uściskać największego piłkarza w historii.

Ciekawą sytuację wychwyciły telewizyjne kamery, relacjonujące część fety Argentyńczyków. Kiedy Rodrigo de Paul, jeden z najlepszych piłkarzy meczu finałowego, próbował zaintonować obraźliwą przyśpiewkę pod adresem Brazylijczyków, Leo Messi, a zaraz za nim Sergio Aguero zdecydowanie zaoponowała.

A to bardzo ładne, że nie pozwolił tak śpiewać. I to na Maracanie. To jest sport – skomentował na Twitterze szef “Canal+ Sport”, Michał Kołodziejczyk.

 

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem