Kiss „Vizicsacsi” Tamás zapowiedział powrót do profesjonalnej gry!

Niebawem ponownie możemy zobaczyć Kissa "Vizicsacsiego" Tamasa na Polach Sprawiedliwości. Po krótkiej przygodzie jako trener w MAD Lions toplaner zapowiedział powrót do profesjonalnej gry.

Już od dwóch lat Kiss „Vizicsacsi” Tamás nie występuje w profesjonalnych spotkaniach League of Legends. Toplaner lwią część swojej kariery spędził w Unicorns of Love, jednak później reprezenotwał barwy Schalke 04 Esports oraz Splyce. W listopadzie 2019 roku postanowił odwiesić myszkę na kołek i zakończyć karierę. Węgier zmienił jednak zdanie i chciałby wrócić do aktywnego grania.

Chciałbym oficjalnie zakomunikować, że planuję powrócić do profesjonalnego grania od następnego splitu. Po mojej przygodzie ze Splyce czułem, że potrzebuję dłuższej przerwy od Ligi, a podczas tego okresu mogłem robić to, na co zawsze miałem ochotę. W ostatnich miesiącach masę czasu spędziłem w soloq, aby powrócić do formy. Mam ogromną motywację, aby wrócić i osiągnąć to, czego jeszcze nie udało mi się zdobyć – tytuł LEC – pisze „Vizicsacsi”.

Zobacz również: Koniec marzeń – AGO Rogue kończy udział w EU Masters

Ostatnie kilka tygodni węgierski zawodnik spędził jako jeden z trenerów w MAD Lions. Jego przygoda z ekipą „Lwów” zakończyła się wraz z końcem sezonu w LEC i została zwieńczona tytułem mistrzowski.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem