Kikis zdecydował się na transfer do ligi włoskiej!

Mateusz "Kikis" Szkudlarek wraca do gry! Polak dołączył do włoskiego Axolotl, w którym będzie występował w roli junglera.

Przez ostatnie dwa lata Mateusz „Kikis” Szkudlarek nie był zbyt aktywny na scenie League of Legends. W 2020 roku Polak zdecydował się na odwieszenie myszki na kołek, jednak po dwóch latach postanowił wrócić do gry. Przez trochę ponad trzy miesiące występował na pozycji supporta w JD EXCEL, jednak od kwietnia pozostawał bez stałego zatrudnienia.

Zobacz również: Dwóch Polaków zasila szeregi Solary!

Po kolejnych miesiącach oczekiwania w końcu przyjdzie nam ponownie oglądać „Kikisa” w akcji. Szkudlarek zdecydował się na transfer do ekipy z ligi włoskiej, a konkretnie do Axolotl. Nasz rodak jest znany ze zmieniania pozycji, a tym razem będzie on pełnił rolę junglera. Na jego debiut nie przyjdzie nam czekać zbyt długo, bo już w czwartek jego nowa drużyna w ramach PG Nationals zmierzy się z Macko Esports.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem