„Kikis” wraca do gry! Polak poszukuje drużyny na nowy sezon

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych graczy League of Legends, Mateusz "Kikis" Szkudlarek, wraca do gry! Jungler rozpoczął poszukiwania drużyny, a w przyszłym roku najprawdopodobniej zobaczymy go w którejś z lig regionalnych.

Mateusza „Kikisa” Szkudlarka nie trzeba przedstawiać fanom polskiej jak i europejskiej sceny League of Legends. Polski jungler w swoim CV ma występy w najlepszej lidze na Starym Kontynencie w takich zespołach jak Team Vitality (z którym pojechał na Worlds), G2 Esports, Rogue oraz Fnatic. Przez jakiś czas był związany również z polską sceną, na której reprezentował barwy Illuminar, Szaty Maga oraz Reason Gaming. W 2020 roku postanowił wziąć jednak przerwę od gry, która prawdopodobnie niebawem się zakończy.

Chciałbym ogłosić, że poszukuję drużyny jako dżungler. Nie grałem profesjonalnie przez jakiś czas, ponieważ potrzebowałem przerwy z powodu wypalenia, jednak jestem już gotowy do powrotu – czytamy we wpisie „Kikisa”.

Zobacz również: Dennis „Svenskeren” Johnsen bez drużyny na kolejny sezon

25-latek poszukuje drużyny z ERL, czyli którejś z lig regionalnych. Na wielki powrót do LEC na razie liczyć nie może, ponieważ większość zespołów skompletowała już składy na wiosenny split. Pozostaje więc czekać na oferty – a w naszym przypadku – na oficjalną informację o nowym zatrudnieniu Szkudlarka.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem