Kieran Trippier pierwszym zimowym wzmocnieniem Newcastle United!

Newcastle United zaprezentowało swój pierwszy nabytek po przejęciu klubu przez arabski fundusz. Ekipę "Srok" wzmocnił Kieran Trippier z Atletico Madryt.

Po przejęciu Newcastle United przez arabskich szejków głównym tematem w mediach były oczywiście ewentualne transfery ekipy „Srok”. Mówiło się, że zespół zimą będzie mógł przeznaczyć nawet 200 milionów funtów na wzmocnienia, które pomogą im w walce o utrzymanie w Premier League. Dziś poznaliśmy pierwszego piłkarza, który zdecydował się na przeprowadzkę na St. James’ Park.

Zobacz również: Nowy klub Philippe Coutinho. Wraca do Premier League!

Nowym nabytkiem Newcastle United został Kieran Trippier z Atletico Madryt. O powrocie Anglika do Premier League mówiło się już od dłuższego czasu, a zainteresowanie jego usługami latem wykazywał Manchester United. Operacja finalnie nie doszła do skutku, co w styczniu planowały wykorzystać „Sroki”. Ekipa z Newcastle dogadała się z Atleti w sprawie kwoty odstępnego, która wyniosła około 12 milionów funtów. Sam zawodnik podpisał kontrakt, który będzie obowiązywać przez 2,5 roku.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem