Kibice wrócą na trybuny w decydującej fazie Australian Open!

Dobre informacje dla fanów tenisa - już niebawem na trybuny australijskich kortów wrócą kibice. W środę władze stanu Wiktoria podjęły decyzję o powrocie kibiców na Australian Open. Widzów czekają jednak ograniczenia.

Początkowo na Melbourne Park mecze odbywały się przy obecności kibiców. W związku z wykryciem kolejnych zakażeń koronawirusem władze stanowe postanowiły jednak pozbawić kibiców możliwości oglądania zmagań na żywo. Podczas pierwszych dni turnieju doszło nawet do tego, że organizatorzy byli zmuszeni do wyproszenia widzów oglądających mecz pomiędzy Novakiem Djokoviciem a Taylorem Fritzem.

Zobacz również: Iga Świątek odpada z Australian Open. Świetny pierwszy set, potem dominacja Halep

Władze poinformowały jednak, że jeśli sytuacja zdrowotna się poprawi, to kibice wrócą na Melbourne Park. Kluczowa decyzja zapadła w środę – organizatorzy Australian Open potwierdzili, że kibice wrócą na trybuny już w czwartek. Czekają ich jednak ograniczenia. Mecze na żywo obejrzy „tylko” 7477 osób, co stanowi mniej więcej połowę pojemności obiektów. Dodatkowo fani muszą zakładać maseczki ochronne w miejscach, w których zachowanie dystansu społecznego jest niemożliwe.

Fani tenisa będą mogli obejrzeć po dwa mecze półfinałowe singla kobiet oraz mężczyzn, finał singla kobiet oraz finał singla mężczyzn. Wszystkie te spotkania odbędą się pomiędzy czwartkiem a niedzielą.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem