Kibice Mechelen wspierają autora fatalnego pudła! Zaskakujące wyróżnienie…

Siedemnastoletni piłkarz Mechelen, Aster Vranckx, zasłynął w miniony weekend fatalnym pudłem, które obiegło czołówki światowych serwisów sportowych. Okazuje się, że fani belgijskiego nie mają mu go za złe. Bynajmniej, wybrali go... piłkarzem meczu!

W miniony weekend KV Mechelen zmierzyło się na własnym boisku z  KV Oostende i będąc faworytem spotkania przegrało 0:1. Spotkanie mogło się potoczyć zupełnie inaczej, gdyby doskonałej okazji nie zmarnował 17-letni Aster Vranckx. Chłopak dokonał niemożliwego. W sytuacji sam na sam z pustą bramką, mając miejsce i czas, nie dopełnił formalności w postaci skierowania piłki do siatki. Ugrzęzła mu międzynogami i ostatecznie nawet nie oddał strzału.

Paradoksalnie, Vranckx uważany jest za duży talent w belgijskim futbolu. Reprezentował kraj w kilku kategoriach juniorskich. Aktualnie otrzymuje powołania do kadry U-19. Kibice Mechelen najwyraźniej doszli do wniosku, słusznego skądinąd, że każdemu może się zdarzyć. Zdają sobie sprawę, że nietypowy rodzaj popularności może teraz 17-latka przytłoczyć.

Kiks roku w lidze belgijskiej. Nie do wiary!

Kibice KV Mechelen wybrali autora pudła sezonu, a może i dekady… piłkarzem meczu z Oostende!

Niektórzy być może prześmiewczo, choć większość kierowała się raczej współczuciem. Sam piłkarz przeprosił za swój błąd i dodał, że teraz „nie może pozwolić, by jego głowa zwariowała po tym, co się stało”.

https://twitter.com/kvmechelen/status/1305423288726949888?s=20

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem