Kibic gonił Cristiano Ronaldo przez całe Old Trafford!

21.10.2021
Gol Cristiano Ronaldo w końcówce meczu dał Manchesterowi United trzy punkty w starciu z Atalantą, choć "Czerwone Diabły" do przerwy przegrywały 0:2. Po meczu jeden z kibiców chciał bliżej poznać bohatera Old Trafford...

Pasalić i Demiral wprawili Old Trafford w osłupienie, ale drużyna Ole Gunnara Solskjaera ostatecznie otrząsnęła się i w drugiej połowie odrobiła straty z nawiązką. Bramki Rashforda i Maguire’a pozwoliły wyrównać, a efektowna główka Cristiano Ronaldo – wygrać z Atalantą i zostać samodzielnym liderem grupy na półmetku tej fazy rozgrywek Champions League. To nie pierwszy raz, kiedy CR7 zostaje bohaterem „Czerwonych Diabłów”. Nic dziwnego, że fani MU go uwielbiają, a jeden z nich zrobił wiele, żeby choć dotknąć swojego idola. Jak zakończyła się ta szarża przez całe boisko?