„Khan” zakończy karierę po tegorocznych mistrzostwach świata?!

Kim „Khan” Dong-ha może niebawem zakończyć karierę profesjonalnego gracza. Koreański toplaner wyznał, że tegoroczne Worlds mogą być ostatnim turniejem, na którym wystąpi.

Kilka miesięcy temu Kim „Khan” Dong-ha zdradził, że nie będzie w stanie ominąć obowiązkowej służby wojskowej. Zawodnik Damwon Gaming musi ją rozpocząć najpóźniej w czerwcu 2022 roku, co znacznie pokrzyżuje jego plany co do kariery profesjonalnego gracza. Do teraz nie było pewne jak potoczy się przyszłość „Khana”, jednak sam zawodnik w wywiadzie dla Inven Global podzielił się smutną informacją.

Te mistrzostwa prawdopodobnie będą ostatnimi zawodami w mojej karierze profesjonalnego gracza. Zrobię wszystko, aby osiągnąć wynik, z którego wszyscy będą zadowoleni – powiedział toplaner DWG KIA.

Zobacz również: Nieoficjalnie: Martin „Rekkles” Larsson odejdzie z G2!

Możemy więc przypuszczać, że 25-latek będzie zmuszony do zakończenia kariery. Te mistrzostwa świata będą trzecimi, w których „Khan” weźmie udział. Tym razem będzie on częścią zespołu, który jest wielkim faworytem do końcowego triumfu. Były gracz SKT T1 będzie miał więc dodatkową motywację, aby sięgnąć po tytuł.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem