Khabib Nurmagomedov może wrócić do UFC! Jest jeden warunek

Khabib Nurmagomedov otwiera sobie furtkę do ewentualnego porotu do UFC. Rosjanin zakończył karierę w październiku zeszłego roku, jednak jest szansa na jego kolejną walkę. Jest jednak jeden warunek.

Decyzja Nurmagomedova o zakończeniu kariery w mieszanych sztukach walki wstrząsnęła całym światem sportu. Khabib był niepokonany w 29 walkach i nic nie zapowiadało ewentualnego końca. Rosjanin był oczywiście mistrzem UFC i po wygranej z Justinem Gaethje. Powodem tej decyzji była śmierć ojca – 32-latek obiecał swojej mamie, że bez zmarłego ojca rywalizować nie będzie.

Zobacz również: Według oficjalnych danych waży 89 kilogramów. Wkradł się „drobny” błąd

W ostatnich dniach pojawiła się jednak szansa na ewentualny powrót do UFC. W wywiadzie z „The Sun” Nurmagomedov powiedział, że jego kolejna walka jest możliwa. Jest jednak jeden warunek.

Mam zamiar obejrzeć dwie walki wagi lekkiej podczas UFC 257. Jeśli ci goście zrobią coś spektakularnego i sprawią, że będę chciał wrócić i walczyć, zrobię to – powiedział Khabib

Z biegu spraw zadowolony jest Dana White, który piastuje funkcję szefa UFC. White namawia jedną ze swoich gwiazd na powrót, a szczególnie naciska na rewanż z Conorem McGregorem.

UFC 257 odbędzie się już 23 stycznia na Etihad Arena w Abu Zabi. Walką wieczoru będzie starcie pomiędzy McGregorem a Dustinem Poirierem.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem