Kevin-Prince Boateng ostro o bracie. „Nie chcę mieć z nim nic wspólnego”

Jérôme Boateng został skazany za przemoc domową na swojej narzeczonej. Głos w tej sprawie zabrał jego brat, który nie ma najlepszego zdania o krewnym.

Kilka dni temu Jérôme Boateng usłyszał wyrok za pobicie i znieważenie swojej byłej dziewczyny. Śledztwo trwało miesiącami, a we wrześniu strony spotkały się w na sali sądowej. Sąd uznał piłkarza za winnego – Niemiec nie otrzyma jednak kary więzienia w zawieszeniu, a karę finansową wynoszącą prawie 2 miliony euro. Warto również dodać, że była partnerka Boatenga jest również matką jego dzieci.

Zobacz również: Przyszłość Davida Luiza wyjaśniona. Brazylijczyk w końcu znalazł klub

O sytuację zapytano brata byłego zawodnika Bayernu Monachium – Kevina-Prince’a Boatenga. Komentarza Ghańczyk udzielił na łamach niemieckiego „Bilda”.

Odciąłem się od niego (od brata – przyp. red.) już dawno. Respektuję i szanuję niemieckie prawo. Gardzę przemocą, szczególnie wobec kobiet. Nie utożsamiam się z postawą mojego brata i nie chcę mieć z nim nic wspólnego – powiedział 34-latek.

Relacja braci w ostatnich latach była bardzo burzliwa. 11 lat temu Kevin-Prince sfaulował Michaela Ballacka i wykluczył go tym samym z mundialu. Wtedy to Jérôme otwarcie skrytykował swojego krewnego. Panowie całkowicie zerwali kontakt kilka miesięcy temu.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem