Kenny „kennyS” Schrub wraca do głównego składu G2 Esports!

To już oficjalne - Kenny „kennyS” Schrub wraca do aktywnego grania w zespole G2 Esports! Francuski zawodnik wspomoże drużynę podczas nadchodzącego IEM Winter 2021.

W marcu tego roku G2 Esports zdecydowało o przesunięciu Kenny’ego „kennyS’a” Schruba na ławkę rezerwowych. Od tego czasu ekipa „Samurajów” zaczęła radzić sobie coraz lepiej, a ostatnio nawet awansowała na drugie miejsce w rankingu HLTV i zagrała w wielkim finale PGL Major Stockholm 2021. Podczas IEM Winter „kennyS” wróci jednak do podstawowego składu.

Zobacz również: MOUZ NXT z awansem do najlepszej trzydziestki rankingu HLTV!

Powodem takich działań organizacji Carlosa „Ocelote’a” Rodrigueza są problemy wizowe jednego z graczy – Nemanji „nexa” Isakovicia. Serbski in-game leader nie może pojawić się na turnieju, więc drużyna musiała szukać innej alternatywy. Padło więc na przywrócenie do zespołu Schruba, który wspomoże G2 jedynie w czasie wcześniej wspomnianego IEM Winter 2021.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem