Kenny „kennyS” Schrub przesunięty na ławkę rezerwowych!

To koniec przygody Kenny'ego "kennyS" Schruba w G2. Po czterech latach gry Francuz został przesunięty na ławkę rezerwowych i będzie poszukiwał nowego zespołu.

Dołączenie do zespołu Nikoli „NiKo” Kovaca miało pozwolić wejść drużynie G2 na wyższy poziom. Od czasu tego głośnego transferu zespół nie spełniał pokładanych w nim nadziei i nie zajmował czołowych lokat w międzynarodowych turniejach. Cierpliwość ma swoje granice, więc w zespole musiało dojść do zmian. Zmian, których spodziewało się wielu.

Zobacz również: Snow Sweet Snow 2: AGO pewne awansu, Anonymo nadal walczy!

Kenny „kennyS” Schrub został przesunięty na ławkę rezerwowych. Oznacza to, że nadal jest związany kontraktem, jednak będzie mógł poszukiwać nowego zespołu. Trzeba przyznać, że w ostatnich miesiącach „kennyS” nie był sobą. Nie wnosił na serwer tej samej pewności z bronią snajperską, co wcześniej. Decyzję o przeniesieniu Francuza na ławkę rezerwowych skomentował Danny Engels piastujący funkcję Head of Esports w G2.

Po czterech wspaniałych latach niestety nadszedł czas, by kennyS znalazł nowy dom. To bez dwóch zdań w dalszym ciągu legenda CS:GO i w drużynie, która mu się podporządkowuje na pewno będzie mógł powrócić do czołówki, tak jak robił to raz za razem pod szyldem G2 – powiedział Engels. 

Jego miejsce w zespole zajmie Audric „JACKZ” Jug, który w ostatnim czasie był tylko rezerwowym. Jug nie będzie jednak bezpośrednim zastępcą Schruba. Według informacji podanych przez organizację to „NiKo” będzie teraz dzierżyć broń snajperską.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem