Keiran Trippier o krok od powrotu do Premier League

Detale dzielą Keirana Trippiera od powrotu do angielskiej Premier League. Prawy obrońca jest już o krok od podpisania kontraktu z Newcastle United.

Mimo, że Newcastle United ma ogrom środków na zimowe transfery, to niewielu zawodników jest skłonnych do przeprowadzki na St James’ Park. Mówi się, że „Sroki” w styczniu mogą przeznaczyć nawet 220 milionów euro na wzmocnienia, jednak ich sytuacja w ligowej tabeli nie jest prosta. Wygląda jednak na to, że pierwsza zimowa transakcja jest już praktycznie sfinalizowana.

Zobacz również: Andrea Pirlo chciałby pracować z reprezentacją Polski!

„Sroki” złożyły już pierwszą oficjalną ofertę do biur Athletico Madryt za Keirana Trippiera. Prawy obrońca latem był blisko przenosin do Manchesteru United, jednak finalnie kluby nie doszły do porozumienia w sprawie odstępnego. Inaczej jest w przypadku Newcastle, które jest gotowe zapłacić za Anglika więcej, niż ich ligowi rywale. Ze startą zawodnika jest już pogodzony Diego Simeone, który stwierdził, że „nikogo nie można zatrzymać na siłę”. Cała operacja ma zamknąć się w granicach 20-30 milionów euro.

https://twitter.com/FabrizioRomano/status/1477845011832184832

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem