Karta „FUT Club Heroes” Jerzego Dudka zaprezentowana!

Do premiery FIFA 22 zostało już na prawdę niewiele czasu. O nowej edycji gry od EA Sports wiemy już coraz więcej, a dziś producent zdradził nam jak wyglądać będzie specjalna karta Jerzego Dudka.

Od premiery najnowszej odsłony serii gier FIFA dzieli nas już niecały miesiąc. Światowa premiera „kopanki” od EA Sports jest przewidziana na 1 października, jednak posiadacze wersji Ultimate będą mogli delektować się nową FIFĄ już 27 września. Kanadyjskie studio już od kilku tygodni zdradza, co ujrzymy w ich najnowszej produkcji. Jedną z nowości będą karty FUT Club Heroes.

Zobacz również: Jerzy Dudek pojawi się w Ultimate Team w kolejnej edycji FIFA!

Specjalne karty otrzymają zawodnicy, którzy przeszli na emeryturę, jednak wyróżniali się w swoich klubach i ligach w czasie swojej kariery. Jednym z wyróżnionych został Jerzy Dudek. O tym, że 48-latka zobaczymy w grze wiemy już od jakiegoś czasu, jednak dopiero dziś Electronic Arts poinformowała o statystykach byłego bramkarza Liverpoolu. Polak będzie mógł pochwalić się oceną ogólną wynoszącą 86 punktów. Najwyżej ocenioną umiejętnością na jego karcie będzie oczywiście refleks (90). Poza Dudkiem w wersji FUT Club Heroes ujrzymy między innymi Diego Milito, Ole Gunnara Solskjaera czy Robbiego Keane’a.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem