Karol Linetty z golem dla Torino! Jaka szkoda, że…

Karol Linetty dołożył swoją cegiełkę do jednego punktu wywalczonego przez Torino w spotkaniu z Sassuolo. Mecz zakończył się wynikiem 3:3. Pracę komentatorów uprzykrzała gęsta mgła.

Polak trafił do siatki w 33. minucie i dopóki… sam nie opowie, jak do tego doszło, prawdopodobnie wiele się nie dowiemy. Mecz rozgrywany był w trudnych warunkach, boisko utonęło w gęstej mgle. Jednak nie przeszkadzała ona piłkarzom z poziomu boiska, bo sędzia spotkania nie widział potrzeby do przerwania gry. Kamery telewizyjne miały jednak pod górkę!

Jedno, co widać na pewno, to że Karol Linetty dopadł do piłki po dośrodkowaniu z prawej strony boiska i z kilku metrów pokonał bramkarza Sassuolo.

Transmitująca mecz telewizja Eleven Sports potrzebowała kilkunastu sekund, by ustalić tożsamość strzelca. Dodajmy, że to pierwszy gol Karola Linettego od momentu transferu do Torino i kolejny pozytywny sygnał po całym październikowym zgrupowaniu reprezentacji, którego Karol jest ewidentnym wygranym.

Mecz Torino z Sassuolo nabrał szalonego tempa po przerwie. Między 71. a 85. minutą padło… pięć goli. Końcowy wynik: 3:3!