Karol Fila dał show we Francji! Śpiewał polski hit [WIDEO]

Były obrońca Lechii Gdańsk i młodzieżowej reprezentacji Polski Karol Fila ma już za sobą wkupne w nowym klubie. Na pierwszym spotkaniu z kolegami z Racing Strasbourg musiał się krótko przywitać i tradycyjnie zaśpiewać. Wybrał niezawodny polski repertuar!

Karol Fila w ostatnich dniach czerwca sfinalizował swój transfer do Francji. Podpisał kontrakt z Racingiem Strasburg ważny do 2025 roku. Nieoficjalnie, Lechia Gdańsk na sprzedaży swojego zawodnika miała zarobić około 2 milionów euro. Fila będzie więc kolejnym po Arkadiuszu Miliku polskim zawodnikiem, którego w przyszłym sezonie mamy szansę oglądać na boiskach Ligue 1. Strasbourg ostatnie rozgrywki zakończył na 15. miejscu w tabeli.

Wydaje się, że dla 22-latka to dobre miejsce na spokojny dalszy rozwój. W klubowych mediach społecznościowych właśnie pojawiło się krótkie wideo pokazujące, jak Fila zaprezentował się drużynie. Zebrał gorące owacje, gdy okazało się, że jest w stanie przywitać się i powiedzieć parę zdań po francusku. Musiał też zaśpiewać.

Wybrał niezawodny polski repertuar, czyli „Oczy zielone” Zenka Martyniuka! Oto jak mu poszło…

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem