Kamil Stoch wygrywa w Innsbrucku i zostaje liderem TCS!

Za nami trzeci konkurs Turnieju Czterech Skoczni. Po raz kolejny świetną formę zaprezentowali Polacy - w pierwszej czwórce zawody zakończyło trzech "biało-czerwonych".

Przed trzecim konkursem 69. Turnieju Czterech Skoczni liderem był Norweg – Halvor Egner Granerud. Drugi był Karl Geiger, a trzeci Stoch tracił do nich 7 punktów. Lider w pierwszym skoku zawiódł. Pierwszą serię zakończył na 30 lokacie, a Geiger zajmował 29 miejsce. Całkiem inaczej było w przypadku Stocha – Polak po świetnym skoku prowadził, a w pierwszej dziesiątce ponownie było czterech „biało-czerwonych” (Stoch, Żyła, Kubacki, Stękała). Z konkursem pożegnał się Kot i Murańka, a awans uzyskał Zniszczoł.

Zobacz również: TCS: Granerud zwycięzcą kwalifikacji, Kubacki na trzecim miejscu!

W drugiej serii o wiele lepsze skoki oddał Geiger i Granerud. Obaj awansowali do drugiej dziesiątki, jednak to było za mało. Kubacki, Żyła i Stoch zakończyli konkurs w najlepszej czwórce – Stoch zajął pierwsze miejsce, Kubacki trzecie, a Żyła czwarte. Świetne skoki pozwoliły Stochowi i Kubackiemu na awans w klasyfikacji generalnej Turnieju Czterech Skoczni. Na ten moment prowadzi Stoch z przewagą 15 punktów nad drugim Kubackim. Zamykający podium Granerud do Stocha traci ponad 20 punktów.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem