Kamil Piątkowski bardzo bliski transferu!

Wszystko wskazuje na to, że jeszcze tej zimy Kamil Piątkowski zmieni klub. Polski defensor jest bardzo bliski przenosin do belgijskiego Gent.

Już od kilku dni sporo mówi się o ewentualnym transferze Kamila Piątkowskiego, a sprawę potwierdził nawet zarząd Red Bull Salzburg. O usługi polskiego defensora początkowo pytał Feynoord Rotterdam, jednak do wyścigu dołączyć miało również Leicester City. Wiele wskazuje jednak na to, że nasz rodak zdecyduje się na obranie kierunku belgijskiego.

Zobacz również: Fabrizio Romano: Steven Gerrard wciąż rozmawia z PZPN!

Według najnowszych informacji Kamil Piątkowski jest o krok od transferu do Gent.

Gent oraz sam piłkarz mieli już ustalić warunki ewentualnej współpracy, więc pozostało tylko dogadanie się z RB Salzburg w kwestii opłaty transferowej. Sytuacja może jeszcze ulec zmianie, gdyż wcześniej wspomniane „Lisy” nie powiedziały jeszcze ostatniego słowa. Priorytetem Polaka jest jednak regularna gra, czego Leicester City nie może mu zagwarantować.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem