Kamil “KEi” Pietkun odsunięty od głównego składu Anonymo!

Pierwsze zmiany w Anonymo na horyzoncie. W czwartek organizacja poinformowała, że Kamil “KEi” Pietkun został przesunięty na ławkę rezerwowych i niebawem opuści zespół.

Kolejna „szufla” na polskiej scenie Counter Strike’a trwa. Zmiany dotknęły już HONORIS, Izako Boars czy Pompa Team. Tym razem przyszedł jednak czas na uczestników trzeciej edycji Flashpoint, czyli Anonymo. Od powstania organizacji w styczniu tego roku biało-czarne barwy reprezentował ten sam skład. Przyszedł jednak czas na pierwsze roszady, gdyż z zespołem pożegnał się Kamil „KEi” Pietkun.

Z dniem dzisiejszym przechodzę na ławkę w Anonymo. Jest to moja decyzja, którą podjąłem już chwilę temu i jest spowodowana innym postrzeganiem pewnych aspektów. Dzięki za wszystko i widzimy się wkrótce – napisał „KEi” w swoim oświadczeniu.

Zobacz również: Kolejna strata świata CS:GO. „Kjaerbye” ogłosił zakończenie kariery!

Poza przebłyskiem w Flashpoint 3 ekipa „Anonimowych” nie spełniała pokładanych w niej oczekiwań. Brak triumfu w ESL Mistrzostwach Polski, słabe wyniki w 37. sezonie ESEA Premier to część ostatnich „osiągnięć” tej formacji. Kto zastąpi Pietkuna? Tego jeszcze nie wiemy. Przyszłość 20-latka również nie jest znana.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem