Kamil „KEi” Pietkun i Kacper „Kylar” Walukiewicz wykupieni z AVEZ!

Po wstępnych zmianach w AVEZ w organizacji pozostało dwóch zawodników - "KEi" oraz "Kylar". Dziś dowiedzieliśmy się jednak, że pozostała dwójka została wykupiona przez nieznaną jeszcze organizację.

AVEZ w grudniu pożegnało się z trzema członkami pierwszego składu i trenerem dywizji CS:GO. W drużynie pozostało dwóch zawodników – Kamil „KEi” Pietkun i Kacper „Kylar”. „Ośmiornice” musiały wybierać pomiędzy sprzedażą tej dwójki lub budowaniem nowego składu wokół nich. Teraz już wiemy, jaka jest decyzja zarządu AVEZ. Obaj gracze z dniem dzisiejszym kończą przygodę z organizacją.

Zobacz również: Oficjalnie: Dominik „GruBy” Świderski opuszcza x-kom AGO!

„KEi” i „Kylar” występowali w barwach AVEZ od października 2019 roku. Razem z zespołem otarli się nawet o awans do prestiżowej ligi Flashpoint, jednak finalnie odpadli z rozgrywek po przegranych zamkniętych kwalifikacjach, które odbywały się w Los Angeles. Według kuluarowych informacji obaj zawodnicy zostali wykupieni. Ich przyszłość nie jest jeszcze znana, jednak pewne jest to, że zainteresowanie tą dwójką na polskiej scenie było spore.

https://twitter.com/AVEZ_esport/status/1346803711344050176

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem