Kamil Grosicki z asystą w meczu Premier League!

19.01.2021
Po raz drugi z rzędu w wyjściowym składzie West Bromwich Albion zameldował się polski skrzydłowy, Kamil Grosicki. W meczu z West Hamem asystował przy wyrównującej bramce!

Skrzydłowy reprezentacji Polski wykorzystuje szansę, jaką wreszcie otrzymał od szkoleniowca West Bromwich Albion! Najpierw udane spotkanie w krajowym pucharze, a następnie spotkania w Premier League. I to od pierwszej minuty, bo na mecz z West Hamem znów Kamil Grosicki został uwzględniony w wyjściowym składzie WBA. Jego zespół przegrywał 0:1 z drużyną, której bramki strzeże inny Polak, Łukasz Fabiański. Golkiper „Młotów” skapitulował jednak w 50. minucie. Indywidualny rajd Matheusa Perreiry został zakończony pięknym strzałem, którego nie zdołał obronić „Fanian”.

Asystę przy tym trafieniu – będącą jednocześnie pierwszą „liczbą” w tym sezonie Premier League – zapisuje Kamil Grosicki:

W 66. minucie na prowadzenie znów wyszli gospodarze, a autorem trafienia na 2:1 był Michail Antonio. Kamil Grosicki opuścił boisko w 70. minucie. Spotkanie na Olympic Stadium w Londynie wciąż trwa.