Kamil Grosicki może zmienić ligę! Podjął rozmowy z dużym klubem

Kamil Grosicki nie może mieć złudzeń, że w tym sezonie w barwach Hull zaatakuje bramy Premier League. Polak trzeci rok z rzędu jest czołowym piłkarzem swojego zespołu, jednak kluby z najwyższej ligi nie biją się o jego usługi. Mając 31 lat, niewykluczone, że niebawem będzie chciał podpisać kolejny, a może już nawet ostatni, intratny kontrakt w karierze. Nie może więc specjalnie dziwić, że zdaniem tureckich mediów, nawiązał rozmowy transferowe z Trabzonsporem.

Reprezentant Polski miał już okazję zapoznać się z ligą turecką, grając w Sivassporze. Nigdy nie wykluczał powrotu nad Bosfor, natomiast musiałby to być klub z krajowej czołówki – także w sferze finansów.

Trabzonspor do niej należy. Zajmuje obecnie trzecią pozycję w ligowej tabeli, a przy tym chętnie sięga po zawodników grających na Wyspach Brytyjskich. Poza głośnym nazwiskiem Daniela Sturridge’a, Turcy sięgnęli między innymi po dwóch ofensywnych piłkarzy Leeds i Crystal Palace. Ten drugi, 24-letni Norweg Alexander Sorloth, jest dziś najskuteczniejszym strzelcem zespołu.

Serwis takvim.com.tr twierdzi, że przedstawiciele Trabzonsporu odbyli już jedno spotkanie w sprawie transferu Kamila Grosickiego i uznają je za owocne. Poszukują skrzydłowego w związku z kontuzją Abdulkadira Omura.

Na początku grudnia tureckie źródła podawały, że „Grosik” został zaproponowany Trabzonowi przez reprezentujących go agentów. Polak prowadził negocjacje z Hull City, ale wciąż nie doszedł do porozumienia w sprawie przedłużenia kontraktu, który wygasa z końcem bieżącego sezonu.

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem