Kamil Grosicki blisko Pogoni Szczecin! Lider Ekstraklasy celuje w transferową bombę!

Pogoń Szczecin jest zdecydowana zagrać va banque i w walce o mistrza Polski wyłożyć wielkie pieniądze potrzebne na zakontraktowanie Kamila Grosickiego. Sam piłkarz też jest chętny na powrót do rodzinnego Szczecina. Jak podaje serwis meczyki.pl, sprawa powinna rozstrzygnąć się do końca tygodnia!

Nie ma możliwości, by wokół sytuacji klubowej Kamila Grosickiego doświadczyć chwili spokoju. Sam „Grosik” ewidentnie bije się z myślami, co zrobić. Z jednej strony, ma wielki komfort związany z pobytem w West Bromwich. Trenuje z piłkarzami Premier League, zarabia świetne pieniądze. Jest jednak w tej historii jedno poważne „ale”. Jeśli pozostanie na Wyspach, prawdopodobnie skreśli się z listy powołanych na Euro, bo Sam Allardyce może już nie korzystać z niego do końca sezonu.

W niedzielę Kamil nie znalazł się nawet w szerokiej kadrze na mecz z Manchesterem United. Jeśli zostanie, tak mogą wyglądać też kolejne tygodnie – i trudno liczyć, że Paulo Sousa powoła go wówczas za dawne zasługi. Grosicki patrzy przez pryzmat pieniądzy, ale myśli również o kadrze. Reprezentacja Polski zawsze była dla niego ważne, tak jak on był dla niej istotnym ogniwem.

Kiedy padły negocjacje z Legią Warszawa, nagle w grze pojawia się Pogoń Szczecin. Lider Ekstraklasy chce wykonać mocny ruch i zaakcentować swoje mistrzowskie aspiracje.

Kamil Grosicki w Szczecinie staje się realnym tematem – przekonuje Tomasz Włodarczyk z meczyki.pl. „Grosik” wyraził chęć powrotu w rodzinne strony, gdzie ma bliskich, przyjaciół czy własną akademię piłkarską. Nie chce się już tułać po świecie, stąd odrzucił między innymi intratną propozycję z Arabii Saudyjskiej.

Dziś w Szczecinie ma zapaść decyzja, czy klub na pewno pisze się na tak kosztowny ruch, jak ściągnięcie Kamila. Temat nie jest przesądzony, ale ze wszystkich to najbardziej realny scenariusz.

Dariusz Żuraw wyleci z Lecha? „Projekt wydaje się skończony…”

Bonus do 1500PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem