Kamil Glik o krok od podpisania kontraktu z nowym klubem!

Kamil Glik znalazł nowy klub! Reprezentant Polski niebawem podpisze kontrakt z nowym klubem, którym ma zostać Udinese Calcio - informuje "Przegląd Sportowy".

W tym sezonie drużyna Kamila Glika, Benevento, nie zdołała utrzymać się na najwyższym szczeblu rozgrywkowym we Włoszech. 33-latek zagrał w 36 spotkaniach i zdobył w nich 2 bramki. Mimo spadku reprezentant Polski był jednym z najjaśniejszych punktów zespołu i po zakończeniu kampanii 2020/2021 spekulowano o ewentualnym transferze obrońcy. Gianluca Di Marzio kilka dni temu potwierdził, że defensor jest już po negocjacjach z nowym klubem i niebawem podpisze kontrakt.

Zobacz również: Prezentacja Alaby. Austriak wybrał numer, z którym zagra w Realu

W środę „Przegląd Sportowy” poinformował, że Polak jest na ostatniej prostej do podpisania kontraktu z Udinese Calcio. Sam zainteresowany miał już udać się do Udine, aby dopiąć wszelkie szczegóły współpracy. Bardzo możliwe, że ogłoszenie transferu nastąpi jeszcze dziś. Udinese byłoby piątym klubem Polaka w Serie A – w przeszłości występował już w Bari, Palermo, Torino oraz Benevento. Domniemany nowy klub Glika w zeszłym sezonie zajął 14. miejsce w Serie A, jednak pozbył się dwóch kluczowych zawodników – Rodrigo de Paula oraz Juana Musso.

Bonus do 3333PLN na start
LV BET Zakłady Bukmacherskie posiada zezwolenie urządzania zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem